Naši početnici i mlađi kadeti nastupili su na natjecanju “Sisak mali” održanom 26.11.2022. god. Na natjecanju je sudjelovalo preko 480 natjecatelja iz 18 klubova. Naš klub predstavljalo je 18 plivača i plivačica, zajedno s trenericom Jelenom Stojadinović.

Prvo “poluvrijeme” je prošlo uz puno osobnih rekorda, a bilo je i osvajača medalja.
Na 100m delfin Ivana Kosanović je u svojoj kategoriji osvojila 1.mjesto u disciplinama 100m delfin i 100m mješovito.
Dok su se u muškoj konkurenciji Stefan Tintor i Lovro Brođanac penjali 2 puta na postolje u disciplinama 100m delfin i 100m mješovito izmjenjujući se na 2.i 3.mjestu.
Stefan Tintor 100m delfin 2.mjesto i 100m mješovito 3.mjesto.
Lovro Brođanac 100m delfin 3.mjesto i 100m mješovito 2.mjesto.
Drugi dio natjecanja u Sisku donio nam je puno ponosa,sreće i odličnih rezultata!
U drugom dijelu nastupili smo u disciplinama 100m prsno i slobodno. Većina naših plivača isplivalo je nove osobne rekorde, a na postolje su se penjali Ivana Kosanović, Stefan Tintor i Lovro Brođanac.
Ivana Kosanović dva puta je stala na 1.mjesto u disciplinama prsno i slobodno.
Također u muškoj konkurenciji u istim disciplinama Lovro Brođanac dva puta se penjao na pobjedničko postolje.
Stefan Tintor u utrci 100m prsno zauzeo je 3.mjesto, dok je u disciplini 100m slobodno zauzeo 2.mjesto.

Posebno bismo istaknuli upsjehe Ivane Kosanović i Lovre Brođanca.

Ivana Kosanović kući je ponijela 2 pehara, nagradu organizatora i nagradu za trenera. Ivana je imala najveći zbroj bodova u 4 discipline na natjecanju “Sisak mali”, te je jedan pehar zaslužila kao najuspješnija u ženskoj kategoriji.
Drugi pehar,nagradu organizatora i nagradu za trenera, osvojila je kao najuspješnija plivačica po zbroju Fina bodova u dva natjecanja, a to su “Junior cup”-Sisak, koji se održao u 5.mjesecu 2022. i “Sisak mali” s kojega smo se upravo vratili.
Lovro Brođanac kući se vratio s peharom kojeg je zaslužio kao najuspješniji plivač u muškoj konkurenciji u zbroju 4 discipline na natjecanju “Sisak mali”.
Iza nas je izuzetno uspješan vikend! Ponosni smo na sve vas.
Čestitke djeci, trenerima, roditeljima!!!